Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

IKEA otworzyła w Warszawie jedyne na świecie Centrum dla Firm

Karolina Mucha

Szwedzka marka stworzyła w Warszawie jedyne na świecie miejsce - Centrum IKEA dla Firm. Jest ono kierowane do przedsiębiorców, którzy będą mogli tam skorzystać z pomocy profesjonalistów przy aranżowaniu przestrzeni do pracy.

Centrum IKEA dla Firm w Warszawie jest pierwszą na świecie tego typu inicjatywą szwedzkiej sieci.

Centrum IKEA jest przedłużeniem działalności działów IKEA dla Firm, które można znaleźć w naszych sklepach. Będzie to jednak zupełnie wyjątkowa przestrzeń, pełna inspiracji, jak zaaranżować biuro czy punkt usługowy – kawiarnię, restaurację lub butik

- mówi Marek Nogieć, kierownik Centrum IKEA dla Firm.

Nowa placówka znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej. Co tam znajdziemy? Przedsiębiorca po raz pierwszy otrzyma opiekę indywidualnego konsultanta. Ten na podstawie rozmowy rozpozna potrzeby klienta i zaproponuje rozwiązania, dzięki którym aranżacja biura nowo powstającego przedsiębiorstwa będzie unikalna i funkcjonalna. Podczas rozmowy z konsultantem klient zostanie poczęstowany darmową kawą.

Biuro w stylu IKEA

Sama przestrzeń, w której znalazło się Centrum IKEA dla Firm, urządzona jest tak, by klient mógł obejrzeć aranżacje i zaczerpnąć inspirację. Projektanci urządzili kąciki do pracy, propozycję zaaranżowania kawiarni, warzywniaka, concept store'u, butiku oraz warsztatu do naprawy motocykli. Wszystko to oczywiście zostało zaaranżowane za pomocą mebli i sprzętów IKEA z różnych półek cenowych.

Pracujący na miejscu konsultanci będą pomagali w skompletowaniu odpowiednich mebli i wyposażenia, dzięki którym przestrzeń do pracy będzie ergonomiczna, przytulna i dopasowana do potrzeb klienta. Na miejscu przedsiębiorca będzie mógł złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone na wskazany adres. Sklep wprowadził także opcję montażu mebli na życzenie.

Miejsce do pracy

IKEA ma także coś dla przedsiębiorców nieposiadających własnego biura. W nowo powstałym Centrum oferuje możliwość pracy w przestrzeni coworkingowej wyposażonej w wygodne fotele i stoliki. Miejsca te można wcześniej zarezerwować przez internet i korzystać z nich całkowicie za darmo. Rezerwować można także miejsca parkingowe oraz salkę konferencyjną mieszczącą 10 osób.

Centrum IKEA dla Firm otwarte będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19. Adres: ul. Marszałkowska 89, Warszawa. IKEA zaprasza klientów już od 29 sierpnia 2017 r.

Skomentuj:

IKEA otworzyła w Warszawie jedyne na świecie Centrum dla Firm