Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Białe mieszkanie w stylu skandynawskim

red.

W tym mieszkaniu króluje biel. Jednak dzięki przemyślanej aranżacji wnętrz nie odczuwa się w nim braku koloru. Są za to harmonia i stylowe rozwiązania.

Skandynawowie wypromowali na świecie białe wnętrza, które są zarazem przytulne. Takie też jest prezentowane mieszkanie znajdujące się w Sztokholmie. Jest to znakomity przykład stylu skandynawskiego, który wciąż zyskuje nowych fanów.

Mieszkanie ma dwa pokoje, sporą kuchnię i obszerny przedpokój. We wszystkich pomieszczeniach ściany są białe, a w przedpokoju i kuchni białe są także podłogi. Dzięki temu, skądinąd nieduże pomieszczenia, wydają się znacznie większe. Żeby utrzymać to wrażenie, w pokojach ustawiono niewiele mebli. W salonie mamy tylko szarą sofę, fotel i stoliki kawowe. Dodatkowo pomieszczenie ozdabiają dekoracyjne osłony na grzejniki, grafiki wiszące na ścianie, dywan z delikatnym wzorem oraz liczne poduszki na sofie. Podobnie jest w sypialni, gdzie znalazło się jedynie łóżko i niewielki stolik nocny. W tych dwóch pokojach podłoga to drewniany parkiet w odcieniu naturalnego drewna, który ociepla pomieszczenia.

W kuchni zdecydowano się na zwartą zabudowę o białych frontach. Ścianę nad blatem wyłożono czarnymi kwadratowymi płytkami. Jest tam jeszcze drewniany stół i czarne krzesła. Mimo tak niedużej liczby elementów w całym mieszkaniu, nie odnosi się wrażenia pustki. Co typowe dla skandynawskich wnętrz, panuje tu harmonia.

Skomentuj:

Białe mieszkanie w stylu skandynawskim