Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Karim Rashid: sypialnia Kosy

red.

Huppe, firma z Quebecu, zaprosiła do współpracy ikonę designu, Karima Rashida. Stworzył on wyjątkową kolekcję sypialni Kosy.

HÜPPE Quebec oparte wniesiona w dniu Dzielenie wielofunkcyjnego Karim Rashid stworzenia kolekcji sypialni, które nie tylko pasuje do ich rachunek, ale wpisuje się w estetykę Rashida. Kolekcja Kosy łączy drewno, skóra i szkło, i pomimo tego, co niektórzy ludzie mogą oczekiwać od Rashida, kawałki są w neutralnych kolorach.
Pełna krzywych gładkich i nieoczekiwanych, wysokiej klasy kolekcji pomoże Ci w przytulności owinąć jak drift off spać co noc.
Elementy wykonane są z białego dębu, jak zagłówkiem, który jest następnie częściowo tapicerowane w miękkiej skóry.Wygięta do tyłu, a następnie pojawia się spłaszcza się stworzyć podłokietniki gdy jesteś opierając się na łóżku.
Nogi są prawie ukryte, zwłaszcza, gdy stoisz na całym łóżku, dając wrażenie, że jest to pływający.
Do komody i stoliki są lakierowane i szkło trawione kwasem blaty, które odbijają światło w pokoju.

Kolekcja Kosy łączy drewno, skórę i szkło. O dziwo, tym razem Rashid użył neutralnych kolorów. Motywem przewodnim Kosy są gładkie i zaokrąglone powierzchnie.

 

sypialnia, projektanciFot. producent

 

Elementy wykonane są z białego dębu i częściowo tapicerowane miękką skórą. Zagłówek łóżka jest wygięty do tyłu, a następnie jego konstrukcja miękko przechodzi w podłokietniki. Nogi łóżka są prawie ukryte, co sprawia, że wygląda ono jak pływający obiekt. Do kompletu Rashid proponuje lakierowane komody i stoliki ze szklanymi blatami.

Skomentuj:

Karim Rashid: sypialnia Kosy