Sofa modułowa - funkcjonalność i styl

Natalia Gębarowska

Modułowe systemy sof sprawdzają się w każdej przestrzeni.

sofa, Karim Rashid
sofa, Karim Rashid
www.karimrashid.com

Dowolne układanie, dokładanie elementów sofy to możliwość, która może zadowolić nie tylko miłośników niekonwencjonalnego designu, ale i posiadaczy małych przestrzeni.

W kolekcjach zagranicznychprojektantów pojawiają się coraz wymyślniejsze pod względem stylu i koloru oraz wzoru propozycje. Duńska firma Softline zaproponowała zestaw foteli łączących się w sofę w kolorach pomarańczu, zieleni i granatu, chwaląc się, że nawet duńska rodzina królewska doceniła ich projekt.

 

sofa, Softline

 

Niestety marka Softline, Linia Italia czy projekty Karima Rashida nie są dostępne w Polsce. Jednak rodzime firmy także maja do zaoferowania systemy modułowe. Recamiere sprowadza do Polski meble wykonane przez włoskich projektantów z takich firm jak Ligne Roset. Nieregularne elementy w odcieniach żółtego czy fioletu to włąśnie ich projekty.  Proste sofy w tym systemie są dostępne nawet w kolekcji sklepów IKEA.

 

sofa, Recamiere

 

Modułowe sofy to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią często odmieniać swoje mieszkanie. Nowe ustawienie może całkowicie zmienić wystrój wnętrza.

zobaczcie galerię>>>

Skomentuj:

Sofa modułowa - funkcjonalność i styl