Wykładziny Bolon by Missoni - szwedzki design i włoski styl

red.

Zobaczcie efekt współpracy szwedzkiej firmy z włoskim domem mody

wykładziny, Bolon by Missoni
Bolon by Missoni
fot. mat. prasowe

Ta kolekcja naprawdę robi wrażenie! Szwedzka firma Bolon, produkująca wysokiej jakości wykładziny obiektowe, zaprosiła do współpracy legendę włoskiej mody Rositę Missoni współtwórczynie znanej i cenionej marki Missoni. Dom mody Missoni zasłynął przede wszystkim z kolorowych dzianin, a jego znakiem rozpoznawczym są mocne barwy i oryginalne wzory.

Kolekcja Bolon by Missoni to połączenie szwedzkiego designu i włoskiego stylu. To mariaż gorącego temperamentu Południa z chłodną energią Północy. Wykładziny Bolon by Missoni charakteryzuje energetyzująca, mocna kolorystyka. Soczyste, żywe barwy sprawiają, że skandynawski styl ma teraz nowy, ekspresyjny wyraz.

Bolon by Missoni, wykładzinyfot. mat. prasowe

Firma zdecydowała się na współpracę z włoskim domem mody dokładnie w dziesiątą rocznicę przejęcia sterów Bolon przez wnuczki jej założyciela. Annica i Marie Eklund przekształciły tradycyjną firmę w nowoczesną, międzynarodową markę słynącą ze świetnego designu.

Jednym z pierwszych obiektów w Europie, w którym zastosowano wykładziny Bolon jest siedziba Grupy Allegro w biurowcu Pixel w Poznaniu autorstwa JEMS Architekci. Wnętrza biurowca, na potrzeby pracowników największej firmy z branży internetowej w Polsce, urządziła pracownia Ultra Architekci. Wykładziny - prosto z fabryki Bolon - dostarczyła firma Marro Designtech, ich jedyny dystrybutor w Polsce.

ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Wykładziny Bolon by Missoni - szwedzki design i włoski styl