Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grill składany jak parasol

red.

Elegancki składany grill

Nie od dziś wiadomo, że Polacy uwielbiają grillować! Z przenośnymi grillami jest jednak sporo zachodu - używamy ich zaledwie kilka razy w roku (w pozostałe dni zalegają w piwnicach lub składzikach na działkach), z reguły są ciężkie, trzeba je rozkładać, czyścić i składać ponownie.

Na ciekawy pomysł wpadli projektanci z austriackiego studio FormAixon -  Mirko Bocek, Martin Oberhauser i Alain Brideson. Stworzyli Grillo - estetyczny i funkcjonalny grill, który rozkłada i składa się jak parasol. Cała konstrukcja jest lekka, stabilna i bardzo wytrzymała. Cześć, na której układa się produkty spożywcze, przypomina swoim kształtem kwiat.

Innym kluczowym elementem grilla, jest "ogniowy hamak". To elastyczna siatka ze stali nierdzewnej, na której można układać zarówno drewno jak i węgiel. Taka "oddychająca" struktura pozwala na rozpalenie ognia także od dołu.  Grillo pakowany jest w futerał, który można wygodnie powiesić na ramieniu. Na razie to tylko prototyp, ale patrząc na entuzjastyczne recenzje, prawdopodobnie niebawem wejdzie do produkcji.

Jak Wam się podoba?

    Więcej o:

Skomentuj:

Grill składany jak parasol