Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przezroczysta umywalka

Patrycja Koczwara

Kiedy patrzymy na te solidne, pokryte porcelanowym gresem blaty, moglibyśmy podejrzewać, że projektanci zapomnieli o umywalce.

Transparentna umywalka
 
Kiedy patrzymy na te solidne, pokryte porcelanowym gresem blaty, moglibyśy podejrzeważ, że projektanci zapomnieli o umywalce. Za taką iluzję odpowiedzialni są projektanci od LAGO, którzy stworzyli projekt transparentnej umywalki. Naczynie wykonane z wzmocnionego staje się więc prawie niewidzalną umywalką.
Transparentna umywalka zaskakuje również innymi rozwiązaniami: klasyczny odpływ zamieniony został na wąską szparkę, która schowaną jest pod drewnianym blatem, dzięki czemu jest całkowicie niewidoczna.  Dodatkowo cały zestaw rurek i kolanek, który zwykle znajduje się pod umywalką, zaplanowany został z boku blatu, tak aby nie był on widoczny przez transparentny dno misy. Umywalka i blat stanowią jedną bryłę, misa umywalki jest stosunkowo płytka, gdyż ma zaledwie 8cm głębokości i jego dno został lekko obniżone w kierunku wąskiego odpływu.  Estetyczne i nowoczesne umywalko od _niemieckiej marki?__ Lago wygląda świetnie zarówno w łazienkach jak

Za taką iluzję odpowiedzialni są projektanci włoskiej marki LAGO, którzy stworzyli projekt transparentnej umywalki. Naczynie wykonane z wzmocnionego szkła staje się więc prawie niewidzialne. Transparentna umywalka zaskakuje również innymi rozwiązaniami: klasyczny odpływ zamieniony został na wąską szparkę, która schowaną jest pod drewnianym blatem.

Dodatkowo cały zestaw rurek i kolanek, który zwykle znajduje się pod umywalką, zaplanowany został z boku blatu, tak aby nie był on widoczny przez transparentne dno misy. Umywalka i blat stanowią jedną bryłę- misa umywalki jest stosunkowo płytka, gdyż ma zaledwie 8cm głębokości i jego dno został lekko obniżone w kierunku wąskiego odpływu.

To, co umieścimy pod misą umywalki zależy od nas, jednak z pewnością, będzie to wyglądało bardzo intrygująco.

    Więcej o:

Skomentuj:

Przezroczysta umywalka