Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble i dodatki inspirowane plastrem miodu

red.

Za oknami nagle zrobiło się szaro, zimno i nieprzyjemnie. Jesienna aura przygniotła nas dość niespodziewanie - nie możemy się jej poddać! Gdy próżno szukać miłych akcentów na dworze, trzeba osłodzić nasze wnętrza. Pomogą nam... pszczoły!

A konkretnie stworzone przez nie plastry miodu w bardzo modnym, heksagonalnym kształcie. Projektanci zasypują nas propozycjami dodatków nawiązujących do tego, bardzo oryginalnego, motywu.

Heksagon zawitał do wnętrz już w 2014 roku, jednak to teraz absolutnie straciliśmy dla niego głowę. Nie może go zabraknąć w aranżacji naszej kuchni, salonu czy sypialni - niezależnie od tego czy występuje on w postaci drobnego gadżetu czy jest motywem przewodnim.

Najpopularniejsze są oczywiście płytki w kształcie plastra miodu, które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Można nimi wyłożyć całe pomieszczenie, mogą też stanowić drobny akcent. Zaraz po nich motyw ten króluje w dodatkach - stylowe siedzisko, które swoim kształtem nawiązuje do struktury plastra miodu, to niezwykłe zwieńczenie aranżacji salonu. Plaster miodu na nóżkach, czyli stolik o zabawnym kształcie, umili wiele chwil w kąciku kawowym, a heksagonalna szafka w korytarzu "przypilnuje" naszych kluczy.

Możliwości są ogromne, a my wybraliśmy najciekawsze z najciekawszych propozycji. Co o nich sądzicie?

 

Skomentuj:

Meble i dodatki inspirowane plastrem miodu