Meble i dodatki inspirowane plastrem miodu

red.

Za oknami nagle zrobiło się szaro, zimno i nieprzyjemnie. Jesienna aura przygniotła nas dość niespodziewanie - nie możemy się jej poddać! Gdy próżno szukać miłych akcentów na dworze, trzeba osłodzić nasze wnętrza. Pomogą nam... pszczoły!

plastry miodu, plaster miodu, design
"Honey, I'm home" to oryginalna "szafka" do przechowywania kluczy. Gadżet zaprojektowali Luz Cabrera i Malorie Pangilinan. Piękny i praktyczny.
Fot. behance.net

A konkretnie stworzone przez nie plastry miodu w bardzo modnym, heksagonalnym kształcie. Projektanci zasypują nas propozycjami dodatków nawiązujących do tego, bardzo oryginalnego, motywu.

Heksagon zawitał do wnętrz już w 2014 roku, jednak to teraz absolutnie straciliśmy dla niego głowę. Nie może go zabraknąć w aranżacji naszej kuchni, salonu czy sypialni - niezależnie od tego czy występuje on w postaci drobnego gadżetu czy jest motywem przewodnim.

Najpopularniejsze są oczywiście płytki w kształcie plastra miodu, które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Można nimi wyłożyć całe pomieszczenie, mogą też stanowić drobny akcent. Zaraz po nich motyw ten króluje w dodatkach - stylowe siedzisko, które swoim kształtem nawiązuje do struktury plastra miodu, to niezwykłe zwieńczenie aranżacji salonu. Plaster miodu na nóżkach, czyli stolik o zabawnym kształcie, umili wiele chwil w kąciku kawowym, a heksagonalna szafka w korytarzu "przypilnuje" naszych kluczy.

Możliwości są ogromne, a my wybraliśmy najciekawsze z najciekawszych propozycji. Co o nich sądzicie?

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Skomentuj:

Meble i dodatki inspirowane plastrem miodu