Wiosenne nowości w home&you [CENY]

red.

Aromatyczna kawa w ogrodzie pełnym kwiatów a może śniadanie na zielonej łące? Wraz z najnowszą kolekcją naczyń i akcesoriów kuchennych marka home&you zachęca do celebrowania nadejścia ulubionej pory roku.

Wiosna nieodłącznie kojarzy nam się z bogactwem smaków i aromatów, które co roku zachwycają nas na nowo. Dzięki dodatkom ozdobionym motywami polnych kwiatów czy kolorowych motyli możemy przenieść wiosenną aurę wprost do naszej kuchni i zatrzymać ją na dłużej.

W kolekcji Florissi home&you odnajdziemy kwieciste filiżanki, kubki, czajniczek ozdobiony wzorem łąki usianej makami, maselniczkę czy parę przyprawników, a także ozdobną paterę.

Aby wiosny w kuchni stało się zadość, home&you przeniosło ją również na oryginalną kolekcję tekstyliów. Linię Prado tworzą fartuszki, rękawice, siedziska czy ściereczki z makami i różami jako motywem przewodnim.

Inną, równie wiosenną propozycją dodatków kuchennych jest kolekcja Blumen. Utrzymana w zielono-fioletowej kolorystyce linia składa się m.in. z pojemników, dzbanka oraz maselniczki. Wraz z tekstyliami Lilac stworzy niezwykle elegancką i malowniczą kompozycję.

Skomentuj:

Wiosenne nowości w home&you [CENY]