Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najlepsze pościele od polskich projektantów

red.

Pościel to podstawa dobrego snu w sypialni. Wybraliśmy 15 świetnych bawełnianych pościeli od polskich projektantów, którzy oferują oryginale i ciekawe wzory.

Pościel jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszej sypialni. W miękkiej, bawełnianej i ładnej pościeli śpi się zdecydowanie lepiej! Wyszukaliśmy dla Was kilkanaście oryginalnych kompletów pościeli (zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci), stworzonych przez polskich projektantów. Wszystkie wykonane są w 100% z bawełny. Oznacza to, że tkaniny są przyjazne dla alergików, przepuszczają powietrze i oddychają razem z nami. Jest to najlepszy rodzaj tkanin na pościel.

Szczególnie podoba nam się pościel od Dizerno Creative ozdobione nadrukiem słomy lub siana. Warto przyjrzeć się im dokładnie! Między źdźbłami, znaleźć można... małą myszkę. Taka pościel sprawi, że w sypialni, na łóżku poczujemy się jak na łące. Jest to dobry wybór dla wielbicieli stylu skandynawskiego oraz wiejskiego.

Inną ciekawą propozycją są pościele od polskiej marki, ale o angielskiej nazwie HUG The Stuff. Projektantki udowadniają że spanie "na dechach" może być bardzo przyjemne, a lew może okazać się całkiem miłym kociakiem. Taka pościel będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji sypialni.

Która pościel podoba Wam się najbardziej?

Skomentuj:

Najlepsze pościele od polskich projektantów