Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Muunto nareszcie w Polsce

red.

Nowość na rynku - MUUNTO - prosto z Finlandii.

MUUNTO,  to nowoczesne meble modułowe, bardzo znane w Finlandii, w niezwykłych kolorach i o niezwykłych możliwościach współczesnego projektowania wnętrz. Są dedykowane zarówno do indywidualnych odbiorców, jak i do wnętrz biurowych.

O Munnto pisalismy tu >>

Meble Muunto to system paneli ściennych wraz z szeroką gamą akcesoriów, który pozwala stworzyć idealną powierzchnię kryjącą nawet całą ścianę, a specjalne prowadnice umożliwiają dopasowanie blatów, szafek czy półek zgodnie z osobistym wyobrażeniem i potrzebą każdego. Panele wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF, które można montować samodzielnie lub korzystając z pomocy profesjonalnych instalatorów. Wybrane akcesoria mogą być ściągane z paneli bez jakichkolwiek narzędzi, dlatego też konfigurację mebli można zmieniać tak często, jak tylko przyjdzie na to chęć. Akcesoria można dowolnie przesuwać, podnosić i opuszczać wzdłuż aluminiowych prowadnic.

Prezentacja nowej marki nastąpi na targach Moodform w Poznaniu (27-30.05.2010). Otwarcie pierwszego showroomu MUUNTO w Polsce zaplanowano na czerwiec  w Warszawie.

 

Skomentuj:

Muunto nareszcie w Polsce