Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Angielska zabawa designem

red.

Produkty będące owocem współpracy brytyjsko-szwajcarskiego duetu Black+Blum to synonim kompletnego, przemyślanego wzornictwa...

Niezwykle praktyczne i piękne przedmioty, zaskakujące pomysłowymi rozwiązaniami, obrazują otwartość i kreatywność, z jaką Martin Blum i Dan Black podchodzą do swojej pracy. Ofertę producenta, w jej różnorodności, można obejrzeć na stronie sklepu internetowego Fabryka Form. Wystarczy jednak rzut okiem na kilka produktów, aby zrozumieć popularność jaką cieszą się produkty Black+Blum na całym świecie.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów londyńskiego biura jest oryginalna podpórka do książek James. Gumowa postać radzi sobie dzielnie nawet z dość opasłymi tomami. Ciekawa kreska, humorystyczne ujęcie tematu i dostępność w atrakcyjnych kolorach sprawiają, że James jest coraz częstszym gościem wśród domowych kolekcji książek, gdzie, prężąc muskuły, wzbudza zasłużoną sympatię.

Jednak kolorowy, bezpretensjonalny styl Jamesa nie wyczerpuje palety środków wyrazu jaką operuje brytyjsko-szwajcarski duet. Najlepszym na to dowodem jest seria Loop. Proste i efektowne świecznik i wazon Loop oraz misa Fruit Loop to wykonane z wygiętego stalowego drutu eleganckie akcesoria, które nadadzą blasku uroczyście zastawionemu stołowi oraz wzbogacą salon unikalnym wyglądem. Połyskliwa stal, jako materiał niezwykle uniwersalny, sprawia że akcesoria Loop będą pięknie komponować się w rozmaitych wnętrzach.

Oprócz tego, że Black+Blum swobodnie porusza się w rozmaitych konwencjach stylistycznych, oferuje także produkty niezwykle praktyczne, nie tracące przy tym nic z atrakcyjnego wyglądu. Pudełko śniadaniowe Box Appetit czy suszarka High and Dry są nie tylko piękne - to projekty pełne praktycznych pomysłów i ułatwiających użytkowanie, wygodnych rozwiązań. Składana konstrukcja suszarki na naczynia o wysokich szczeblach, pozwalających na suszenie delikatnych kieliszków do wina i szampana, czy praktyczne wewnętrzne pojemniki w pudełku na posiłki Box Appetit to tylko niektóre z cech sprawiających, że korzystanie z produktów znad Tamizy sprawia prawdziwą przyjemność.

Opisane powyżej produkty to zaledwie wycinek oferty producenta, która stanowi niezwykły zbiór dokumentujący dokonania założonego w 1998 roku biura. Różnorodność stylów, wzorów i idei stojących za projektami Black+Blum oraz ich wysoka jakość, stanowią najlepszą rekomendację dla pracy szwajcarsko-brytyjskiego duetu.

Skomentuj:

Angielska zabawa designem