Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

HOUSE&more - rocznica salonu i premiera linii Miloo Home

red.

Nowa wnętrzarska marka dla miłośników dobrego wzornictwa

Warszawski salonu HOUSE&more przy ul. Burakowskiej 4A  obchodził niedawno pierwsze urodziny. Stały się one okazją do oficjalnej prezentacji nowej marki Miloo Home.

Miloo Home to ponadczasowe, klasyczne wzory mebli, którymi urządzić można niemal każde pomieszczenie. Oferta marki podzielona jest na kilka rozbudowanych i zróżnicowanych stylistycznie kolekcji. W linii Classic znajduje się kilkanaście modeli stołów do jadalni, a także półki i przeszklone witryny wykonane z litego drewna w naturalnym wybarwieniu.

Amatorom białych wykończeń, kojarzących się ze stylem prowansalskim, z pewnością spodobają się propozycje z kolekcji White. Kilkanaście modeli komód, witryn, bibliotek szaf i luster wykonanych zostało z bielonego drewna mahoniowego, które łączone jest z elementami wyplecionymi z wikliny. Niektóre z tych propozycji pojawiają się także w czarnym wykończeniu w ramach linii Black.

Przecierane kolorowe powierzchnie są charakterystyczne dla kolekcji Vintage, która obfituje w urocze niewielkie stoliki oraz różnej wielkości komody, konsole i siedziska. Z kolei lite drewno, rattan, naturalna skóra i ceramika są znakami rozpoznawczymi linii Natural.

Miloo Home to również proste i minimalistyczne linie stolików i konsoli z linii Harmony, która podobnie jak kolekcja Industrial, sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnego domu.

Wśród nowych propozycji nie mogło zabraknąć także sof i foteli tapicerowanych w szerokiej palecie tkanin.

Poza meblami Miloo Home oferuje również bogatą kolekcję akcesoriów takich jak: pledy z futra ekologicznego, klasyczne lampy, czy też modne dekoracyjne żarówki retro typu Edison o mosiężnej oprawie i jarzących się ciepłym światłem zwojach, różnej wielkości zegary, świece i donice.

W ofercie salonów HOUSE&more i sklepu internetowego houseandmore.pl dostępne są również marki: Riviera Maison, Eichholtz, Van Roon Living, Flamant, Grand Design, Heyland & White. HOUSE&more to staranna selekcja kilkuset modeli mebli i akcesoriów wnętrzarskich w eleganckim, ponadczasowym stylu, którymi urządzić można dom i ogród.

    Więcej o:

Skomentuj:

HOUSE&more - rocznica salonu i premiera linii Miloo Home