Jakub Szczęsny dla La Boba, czyli torba od architekta

red.

Jakub Szczęsny zaprojektował torbę dla luksusowej polskiej marki.

Eskapada, torba, projekt, szczęsny, jakub szczęsny, laboba
Torba Eskapada; proj. Jakub Szczęsny dla LaBoba
Fot. mat. prasowe

W najnowszej kolekcji marki La Boba pojawia się niespodzianka. Pierwsza torba nie tylko do kobiet. Właścicielki marki Nunu Radziwiłł i Kasia Szegidewicz tym razem zaprosiły do współpracy Jakuba Szczęsnego, znanego polskiego architekta i dizajnera, którego projekt Domu Kereta znalazł się w kolekcji MoMA w Nowym Jorku.

Stworzona dla La Boba torba jest wynikiem doświadczeń z licznych podróży Szczęsnego i nosi nieprzypadkową nazwę: Eskapada. Ten model to nowy partner w codziennych zmaganiach i w czasie wypadów w świat. Prosta,  solidna i pakowna powstała z myślą o najzuchwalszych awanturnikach i awanturnicach.

Torba wykonana jest z najlepszej gatunkowo włoskiej skóry bydlęcej, wykończona skórzaną  klapą w kontrastowych lub stonowanych kolorach, zamykana na masywny zamek YKK,  bawełniany pas wyposażony jest w specjalistyczną klamrę lotniczą ze stopu miedzi. Obszerne wnętrze wykończone jest solidną podszewką z kieszeniami na 10-calowy tablet i smartfon.

Torba produkowana jest w limitowanych seriach, istnieje możliwość zamówienia specjalnej personalizowanej wersji.  Eskapada dostępna jest w sprzedaży w pracowni LA BOBA przy ul. Poznańskiej 3 lok 14.

Niezły gadżet!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

 

 

 

Skomentuj:

Jakub Szczęsny dla La Boba, czyli torba od architekta