Nowe oblicze salonu

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Fotele w modnych pokrowcach, przyciągająca wzrok dekoracja ściany , kilka poduszek, kwiaty w wazonach. Niewiele potrzeba, by niezbyt atrakcyjny pokój z wysłużonymi meblami zmienił się nie do poznania. I to aż trzy razy!

WNETRZA METAMORFOZA MEBLE
PRZED ZMIANĄ. Wszystkie meble służyły właścicielom już wiele lat. Ślady zniszczeń na zabytkowej skrzyni nie rażą, ale fotele w nieciekawym obiciu wyglądają po prostu staro i niemodnie. Poza tym we wnętrzu panuje przypadkowa mieszanka stylowa i kolorystyczna monotonia , co również nie dodaje mu uroku.
Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski
Pokój dzienny to reprezentacyjne miejsce w każdym domu. Tu spędzamy najwięcej wolnego czasu, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do jego wystroju. Niestety, z biegiem lat zaczyna on odbiegać od aktualnych trendów, a na meblach i wyposażeniu pozostawia znaki upływający czas. Oczywiście można wtedy kupić nowe sprzęty. Jednak to spory wydatek, warto więc spróbować zmienić wystrój znacznie skromniejszymi środkami. Na przykład wygląd mebli wypoczynkowych odświeżyć za pomocą narzut lub pokrowców, efektownie udekorować ściany, dodać kilka modnych, dobranych kolorystycznie i stylowo drobiazgów. Gwarantujemy, że wtedy wnętrze nabierze zdecydowanego wyrazu.

Skomentuj:

Nowe oblicze salonu