Nowa kolekcja marki Comforty

red.

Wyjątkowe meble marki Comforty pod dyrekcją artystyczną Tomka Rygalika są już w sprzedaży!

Comforty, meble
Salon w warszawskiej Domotece
mat. prasowe

 

 

To dobra wiadomość dla miłośników designu. Po mediolańskiej premierze podczas Salone del Mobile oraz prezentacji na wystawie Real Industry, w ramach otwartego właśnie centrum Concordia Design w Poznaniu, najnowsze produkty Comforty dostępne są już w sprzedaży.

 

Palafitte, Comforty, sofa

Sofa Palafitte, proj. Lucidi Pevere

 

 

W nowej kolekcji tej cenionej marki meblowej, znalazło się wiele nowości i rozwiązań, niespotykanych dotąd w polskim wzornictwie. Comforty sięga m. in. po innowację wmeblach tapicerowanych. W nowych produktach wykorzystuje też niestandardowe materiały takie jak beton czy Corian.  Z tego ostatniego, wykonana została ozdoba polskiej prezydencji w Unii Europejskiej - lampa Genotyp . Teraz dostępna dla wszystkich wielbicieli designu.

 

Comforty, Genotyp

Lampy Genotyp, proj. Tomek Rygalik

 

 

Marka meblowa Comforty istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Od 3 lat kreuje nową tożsamość. Do współpracy zapraszani są uznani na świecie projektanci. Każdy z nich wnosi do tworzenia marki coś nowego, inne spojrzenie na design.

 

Comforty czerpie z tradycji polskiego rzemiosła i tradycji. Jednocześnie marka stawia na innowacje w projektowaniu i produkcji mebli. Projektanci związani z marką, mogą tworzyć zaawansowane wzorniczo projekty, w zasadzie bez żadnych ograniczeń.

 

 

Comforty, Zulu

Fotel Zulu, proj. Tomek Rygalik

 

 

Od 2010 roku dyrektorem artystycznym Comforty jest jeden z wiodących polskich projektantów -  Tomek Rygalik. Buduje on świadomą kluczowej roli designu i innowacji markę, a nowa kolekcja mebli już zyskała uznanie na świecie.

 

 

Comforty, Chopin, sofa

Sofa Chopin, proj. Tomek Rygalik

 

 

Najnowsze produkty marki Comforty dostępne są w 5 salonach firmowych: w Nowych Skalmierzycach, warszawskiej Domotece i Galerii Mokotów, wrocławskiej Renomie oraz poznańskim Starym Browarze.

 

Zobacz więcej zdjęć>>

Skomentuj:

Nowa kolekcja marki Comforty