Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wieś i miasto na pościelach od Pan Tu Nie Stał

red.

Zobaczcie świetne pościele ozdobione nadrukami projektu Kasi Boguckiej.

Sklep Pan Tu Nie Stał szturmem zdobył serca wielu Polaków. Ale jeśli o nim nie słyszeliście - czas to nadrobić! Znajdujący się w strefie OFF Piotrkowska w Łodzi sklep sprzedaje ubrania i przedmioty inspirowane designem lat 70. i 80. Od kilku sezonów bardzo modne są sprzedawane w nim koszulki z zabawnymi hasłami i nadrukami. Teraz właściciele "Pan Tu Nie Stał" poszli o krok dalej.

W ofercie sklepu pojawiły się właśnie dwie świetne pościele z nadrukami zaprojektowanymi przez Kasię Bogucką z grupy projektowej Nioska. Ilustratorka posługuje się charakterystyczną kreską. Jej łatwo rozpoznawalny styl nawiązuje do estetyki lat 50., a niebanalne prace przyprawione są sporą dawką humoru. Kasia Bogucka stworzyła dla Pan Tu Nie Stał dwa modele pościeli - "Wieś" i "Miasto".

W "Mieście" dużo się dzieje. Dostrzec tu można m.in. kominiarza, fotografujących się turystów, muzyków, ludzi śpieszących do sklepów, pary na randkach, emerytów odpoczywających na ławeczce, dzieciaki grające w piłkę. Jako, że jest to wielkie miasto, nie mogło zabraknąć wysokich kamienic, ruchliwych ulic po których pędzą samochody, parków, skwerów, sklepów i kafejek.

Gdyby ktoś pomyślał, że "Wieś" jest nudna, byłby w błędzie. Kasia Bogucka przestawiła tu pola, pastwiska na których pasą się krowy, las, oczko wodne nad którym odpoczywają letnicy, listonosza pędzącego na rowerze, starsze panie siedzące na ławce przed domem, ludzi karmiących kury i pracujących przy wykopkach.

Wyszukiwanie wszystkich ciekawych postaci, to naprawdę fajna zabawa! Pościele wykonane są ze 100% bawełny. Z jednej strony są zadrukowane, po drugiej białe.  W zestawie znajduje się poszewka na kołdrę (150 cm x 200 cm) i poszewka na poduszkę (50 cm x 60 cm). Pościele "Wieś" i "Miasto" od Pan Tu Nie Stał kosztują 129 zł. Można je kupić w łódzkim sklepie Pan Tu Nie Stał lub na stronie internetowej pantuniestal.com.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wieś i miasto na pościelach od Pan Tu Nie Stał