Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia w Argentynie

tekst: Małgorzata Gec, zdjęcia : Carolina Cicardo

By przekonać się, że na całym świecie są wspaniale urządzone wnętrza,  przenieśmy się, aż na inny kontynent, do Argentyny.

Carolina Cicardo mieszka w Argentynie, zajmuje się tworzeniem elementów dekoracji i wyposażenia wnętrz, jej prace możecie podziwiać na stronie www.tevoyaestampar.com.ar. Zobaczcie jak prezentuje się miejsce gdzie gotuje.

Kuchnia Caroliny jest bardzo przytulna, a jednocześnie nonszalancka, sprawia wrażenie jakby została urządzona od niechcenia. Wystrój przypomina nieco kuchnię letnią, tymczasową, co w tym przypadku ma bardzo pozytywny wydźwięk, pozwala to czuć się swobodnie i sprzyja spotkaniom towarzyskim.

Jasne, pastelowe kolory, sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe, a do tego nadają kuchni lekkości i świeżości. Zastosowana gama barw, a także naturalne komponenty: drewno, metal, szkło i ceramika sprawiają, że całość wygląda bardzo spójnie.

W kuchni brak zbędnych ozdób, dekoracje stanowią  elementy wyposażenia, pomimo ich różnorodności wnętrze jest przestronne i nie przeładowane.

Carolina zastosowała bardzo praktyczne rozwiązania m.in. otwarte półki ułatwiają zachowanie porządku, do tego białe kafelki, a na ścianach proste, drewniane szafki. Na półkach zastawa ceramiczna, wyłącznie biała, przyrządy kuchenne w zasięgu wzroku, równo zawieszone na haku. Jedna ze ścian została pomalowana, bardzo modną ostatnio, farbą do tablic. W kuchni obowiązkowo znajduje się półka na wino, przecież to Argentyna. Aż chce się przekonać jak smakują obiady w takim miejscu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnia w Argentynie