Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Deszczowy prysznic

Katarzyna Głowacz

Philippe Starck zaprojektował deszczownicę o powierzchni 1 metra kwadratowego.

Na mediolańskich targach ?Salone de Mobile" firma Hansgrohe pokazała kolekcję prysznicową Axor Starck. Jest to modułowa koncepcja prysznica zaprojektowana przez francuskiego designera Philippe'a Starck'a .

To system, którego poszczególne elementy można ze sobą łączyć w różnych kombinacjach. Podstawowym elementem kolekcji prysznicowej Axor Starck jest kwadrat o wymiarach 12 x 12 cm, dostępny w elementach o różnym przeznaczeniu: moduły prysznicowe, termostaty, moduły świetlne i nagłaśniające, podobnie jednostki funkcyjne z zaworami odpływu i przepływu podporządkowane są tej samej kwadratowej formie i zredukowanemu do minimum wzornictwu.

Ponadto wszystkie moduły pozwalają na dowolne zestawianie układów i ich liczby. Niezależnie od tego, czy występują jako wolno stojące, pojedyncze rozwiązania czy są połączone w grupy. Mogą być zorientowane poziomo lub pionowo, ułożone centralnie lub asymetrycznie.

Głównym elementem całego systemu jest deszczownica o powierzchni 1 metra kwadratowego. Osoba biorąca prysznic może wybierać pomiędzy intensywnym strumieniem punktowym, delikatnym deszczem prysznicowym o miękkich napowietrzonych kroplach, a strumieniem rozłożystym, w którym woda z ponad 500 otworów miękko opada na ciało.

    Więcej o:

Skomentuj:

Deszczowy prysznic