"In-Out design trendy 2012" - russian feel

red.

28 i 29 marca w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury w Warszawie będzie można zapoznać się z niecodziennymi koncepcjami i realizacjami architektury wnętrz w Rosji

in out 2012
IN-OUT Design Trendy 2012 - russian feel
mat. prasowe

W trakcie dwóch dni spotkań tematykę tą przybliżać będą goście specjalni: Siergiej Estrin, Valery Kashuba i Akeks Muratoy.

 

Siergiej Estrin jest architektem i projektantem. Zdobył wiele prestiżowych nagród i dyplomów w rym nagrodę "Best Office Awards" w 2010 roku za projekt Instytutu Kosmetycznego firmy Johnson & Johnson.  Rok wcześniej Commercial Real Estate uhonorowała go tytułem "Architekta Roku". W jego pracowni powstały projekty wnętrz biurowych agencji ratingowej Fitch Ratings, biura sprzedaży Transaero Airlines w hotelu Moskwa, Synagogi na Bolshaya Bronnaya w centrum rosyjskiej stolicy czy bogatych w funkcje, komercyjnych i biurowych budynków w Noworosyjsku.

 

projekt pracowni Siergieja Estrina dla firmy Johnson&Johnson

 

projekt pracowni Siergieja Estrina dla firmy Johnson&Johnson

 

 

Valery Kashuba to projektant wnętrz i właściciel studia architektury i projektowania wnętrz "Kashuba-Design". Uczestniczył w pracach nad wystawami, seminariami, konferencjami i międzynarodowymi wydarzeniami z dziedziny architektury i projektowania w wielu krajach. W 2011 nominowany był do nagrody dla młodych twórców kultury, przyznawanej przez prezydenta Federacji Rosyjskiej. Kashuba jest także laureatem akademickiej nagrody im. A.L. Czyżewskiego w dziedzinie aranżacji wnętrz i architektury.

 

 

Valery Kashuba

Valery Kashuba

 

Trzecim gościem specjalnym będzie Aleks Muratov - redaktor naczelny czasopisma "Projekt Rosja", autor wielu publikacji o tematyce urbanistycznej, architektonicznej i designerskiej w specjalistycznych pozycjach wydawanych w Rosji, Niemczech, Francji i we Włoszech. Jest profesorem Międzynarodowej Akademii Architektury i członkiem rady ekspertów przy Głównym Architekcie miasta Moskwa. Muratov wykłada na Moskiewskim Instytucie Architektury.

 

Uczestnicy spotkania będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowatorską techniką ach-art. Jej autorem jest Aleksander Chochłow - uznany rosyjski artystya, malarz i scenograf. Jego prace można było oglądać m.in. w Rosji, Kanadzie, Niemczech, Francji Austrii i USA.  Z najprostszych materiałów tworzy on kompozycje, w których można dopatrzeć się wszystkiego.  Jego sztuka nie ma odpowiednika w poczynaniach innych twórców.

 

praca autorstwa A.Chochłowa 4

 

Praca autorstwa A. Chochłowa

W trakcie spotkania odbędzie się także dyskusja z zaproszonymi gośćmi,  na temat "Czy polscy inwestorzy godzą się na światowe nowinki", którą poprowadzi Katarzyna Merta-Korzniakow (KMK, ARCHITEKTURA WNĘTRZ).

W trakcie dwóch dni spotkań będzie można uzyskać porady oraz informacje od firm biorących udział w wydarzeniu. Będa to AGC Flat Glass, Noclaf, Bonita, Atos, Autodesk, Fakro.

"In-Out design trendy 2012" - russian feel odbędzie się 28 i 29 marca w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury przy ul. Belwederskiej 25 w Warszawie


Skomentuj:

"In-Out design trendy 2012" - russian feel