Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

WZORY - Warszawskie Targi Designu

red.

22 czerwca w nowoczesnych wnętrzach i ogrodzie Centrum Kultury Praga Południe w Warszawie zaprezentowane zostaną najciekawsze prace młodych projektantów.

To pierwsza edycja Warszawskich Targów Designu, których celem jest propagowanie i promowanie sztuki użytkowej, przedstawienie jej autorów oraz możliwość jej prezentacji i sprzedaży.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono ponad 60 wystawców, którzy zaprezentują bardzo szerokie spektrum wzornictwa. Wszyscy projektanci mają świeże i nowatorskie spojrzenie na sztukę użytkową. Udowodnią, jak bardzo jest ona różnorodna! Swoje prace pokażą Red Poppy, Kalva, Dwie Baby, Brambla, DoMoWo, Kina Ceramic Design, Domagała Design, Miuki, Zetpety i wielu, wielu innych.

Przestrzeń wystawiennicza podzielona została na strefy, które zapewnią odwiedzającym bezpośredni kontakt z produktem i jego autorem, komfort zakupów i możliwość relaksu dla całej rodziny.

Na planszach w ogrodzie pokazana zostanie wystawa "Etno-projekt", wieńcząca warsztaty designu dla młodych projektantów z Polski i Białorusi.

Również dzieci znajdą na WZORACH coś dla siebie. Na targach pojawi się wielu specjalistów od dziecięcego designu. Najmłodsi będą mogli swobodnie hasać w wydzielonej specjalnie dla nich bezpiecznej strefie zabawy, w której także przeprowadzone zostaną zajęcia warsztatowe rozwijające kreatywność.

O podniebienie wszystkich gości zadba Le Targ, który dostarczy tradycyjne slowfoodowe smakołyki od wybranych lokalnych producentów. Kuchenni maniacy znajdą wśród wystawców również designerskie wyposażenie kuchni.

DJ Bumi Phillips, przez cały dzień będzie umilać zakupy swoją wysmakowaną muzyczną selekcją.

Targi WZORY odbędą się w sobotę 22 czerwca w Centrum Promocji Kultury Praga Południe w Warszawie (ul. Podskarbińska 2). Trwać będą od 12.00 do 22.00.

    Więcej o:

Skomentuj:

WZORY - Warszawskie Targi Designu