Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski design na Mustache Yard Sale vol.10

red.

Wielkie targi polskiego wzornictwa.

Grudniowe targi Mustache: Yard Sale już na stałe wpisały się w kalendarze miłośników polskiego wzornictwa. Ubrania polskich projektantów, meble, plakaty, dodatki i obrazy - wszystko to będzie można znaleźć 8 grudnia w Pałacu Kultury.

Samo centrum Warszawy, 2 piętra, 8000 m2 - w Pałacu Kultury zaprezentuje się blisko 400 najlepszych polskich projektantów mody i designu. Znajdzie się też kilku gości zza granicy. Co ważne, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Targi będą trwać od 12.00 do 19.00.

Ale Mustache Yard Sale to już nie tylko moda, design i sztuka. W tym roku pojawi się również strefa wiedzy, w której wysłuchać będzie można wykładów o stylu i architekturze. Żeby umożliwić spokojne zakupy rodzicom organizatorzy wspólnie z Cocotte  zapewnią kącik dziecięcy pełen niespodzianek.

Na pierwszej edycji tagów pojawiło się zaledwie kilkunastu wystawców. W maju 2013 na targi przybyło przeszło 300 wystawców i około 20 000 zwiedzających. Impreza zrzesza zarówno bardzo młodych twórców, dla których jest to często pierwsze publiczne zaprezentowanie swojej twórczości, jak i dobrze znanych wszystkim, istotnych graczy branży.

Oczywiście, na wydarzeniu najwięcej będzie marek modowych, jednak miłośnicy pięknych wnętrz też nie będą rozczarowani. Znajdziemy tu chociażby fantastyczne grafiki, lampy, ceramikę i poduszki. Swoją obecność potwierdzili m. in.

Ab Fab Design, AnOther Design, Alex4home, Be Project, ByLight, Domove Love, FOR.REST, Fotki z Budki, Heymer & Hulland, Inżynieria Designu, KALVA, KlemStore, KuleKule, LAMALA, Lamp Attack, Lawendowe Nastroje, Mint Mouse, MONO, NOON/NOON, Patryk Mogilnicki, Poczta Balonowa, RefreszDizajn, Sabina Samulska, Slow Design, Śnimisie, STEINKELLER ILLUSTRATION, Tanoshi, Terakoty, Tu patrz! Wzorcownia, Twórczywo, Wycie-raczka i Zapalgo.

Upatrzyliście już coś dla siebie?

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski design na Mustache Yard Sale vol.10