Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wystawa "Mój ŚWIAT jest EKO?

red.

4 grudnia wraz z projektem "Warszawa jest Kobietą" ruszyła wystawa "Mój ŚWIAT jest EKO".

Wystawa została zorganizowana w przestrzeni klubu "1500 metrów do wynajęcia" i potrwa do marca 2010 roku. Wystawa jest adresowana do wszystkich, którzy są zainteresowani ekologicznymi rozwiązaniami stworzonymi przez nowatorskich i kreatywnych projektantów.

Wybrane na wystawę projekty charakteryzują się mądrym wzornictwem. Co to znaczy? Tworzenie przedmiotów nie tylko nowoczesnych i oryginalnych, lecz także ergonomicznych, zaprojektowanych przez ludzi świadomych potrzeb otaczającej nas rzeczywistości.

Designerzy, których projekty tworzą wystawę Mój Świat jest EKO to: Marta Niemywska, Dawid Grynasz, Magda Major, Agnieszka Augustynowicz, Ania Obtułowicz, WZOROWO, OOdesign, StrawberryKingdom, Joanna Figurniak, AZE Design, Kafti Design, Krzysiek Kubasek, Biuro Kreacja, Kasia Bazylczyk, 60bag.com, Mucha Design, Alelale, Kosmos Projekt, Platform (Pixel, prod. Profap)  , LIMO.

Wszystkich zainteresowanych ekodesignem zapraszamy do odwiedzin alternatywnej przestrzeni "1500 metrów do wynajęcia" przy ulicy Solec 18 w Warszawie.

Projekty "Mój ŚWIAT jest EKO" idealnie wpasowują się w przestrzeń tego miejsca.

Skomentuj:

Wystawa "Mój ŚWIAT jest EKO?