Polscy projektanci nagrodzeni w konkursie na projekt kubka

red.

Rozstrzygnięto konkurs, którego organizatorem był Boconcept.

design, ceramika, aranżacja wnętrz
Projekty kubków nagrodzonych w międzynarodowym konkursie Boconcept.

Międzynarodowe jury składające się z projektantów, stylistów i trendsetterów ogłosiło werdykt i przedstawiło sześć nagrodzonych wzorów. Aż trzy spośród nich pochodzą z Polski - to kolejny wielki sukces naszych projektantów!

Konkurs skierowany był zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów - wszystkich posiadaczy oryginalnych pomysłów. Internauci mieli za zadanie zaprojektować nowoczesny, designerski kubek. Zgłoszono 13.554 prac z ponad 30 krajów, z czego ponad 1.500 z Polski.

Zwycięskie wzory zostaną skierowane do produkcji i wejdą w skład limitowanej kolekcji dodatków BoConcept 2010/2011. W salonach znajdą się od 1 września 2010.

Autorzy nagrodzonych prac (6 pierwszych miejsc zajęli obywatele Stanów Zjednoczonych, Kolumbii, Czech i Polski), poza zaszczytnym tytułem "międzynarodowego projektanta BoConcept", otrzymają fotel Imola oraz komplet sześciu kubków z limitowanej kolekcji dodatków, każdy kubek będzie sygnowany nazwiskiem i krajem pochodzenia autora projektu.

Jury uzasadniło swój wybór w sposób następujący: "Wszystkie nagrodzone wzory mają unikalny, indywidualny charakter. Niektóre są proste i surowe, inne bardziej artystyczne, romantyczne czy folkowe. Razem tworzą niepowtarzalną, dynamiczną kolekcję zgodną z najnowszymi trendami we wzornictwie. Jesteśmy przekonani, że spodobają się naszym klientom, podobnie jak nam!".

 

 

zobacz nagrodzone prace>>Skomentuj:

Polscy projektanci nagrodzeni w konkursie na projekt kubka