Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Animacja 3D na fasadzie Pałacu Krasińskich

red.

15 maja podczas tegorocznej Nocy Muzeów w Warszawie odbędzie się pokaz trójwymiarowych animacji, czyli MAPPINGu 3D na Pałacu Krasińskich.

Barokowa fasada budynku przejdzie metamorfozę: budynek zostanie zburzony, odbudowany a następnie pomalowany! Będzie to prezentacja animacji w technologii 3D wykorzystująca kubaturę budynku i szczegóły elewacji, zmieniająca jego strukturę. Przedstawione zostaną zmiany w naszej rzeczywistości, objawiające się w artystycznej wizji modernizacji wnętrza budynku oraz jego fasady.

Pałac Krasińskich na co dzień stanowi nienaruszalną strukturę, poddającą się jedynie prawom fizyki, a jego stateczność i solidność wydają się niepodważalne. W sobotę uzyska on nowy wymiar poprzez zbudowanie nowej rzeczywistości wokół widza, która jedynie swoją pierwotną formą nawiązuję do świata realnego.

Warszawiacy spacerujący w okolicy będą mogli już od godziny 20:00 zasiąść na wygodnych leżakach i z ich perspektywy oglądać pokaz na Pałacu Krasińskich. Projekcja rozpoczyna się  o 21:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. To jedyna okazja, by zobaczyć odmienioną fasadę Pałacu Krasińskich pełną barw i zaskakujących efektów 3D!

Mapping  animacja 3D na fasadzie Pałacu Krasińskich

Warszawa, pl. Krasińskich

15 maja, projekcja od godz. 21.00 do późnych godzin nocnych

Organizator - Flűgger, producent farb i akcesoriów malarskich

Skomentuj:

Animacja 3D na fasadzie Pałacu Krasińskich