Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zaprojektuj swój produkt

red.

Dlaczego do projektowania nowych produktów i usług warto zapraszać przyszłych odbiorców, jak wykorzystywać wiedzę użytkowników i niezależnych ekspertów w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań?

Współpracy firm, instytucji samorządowych z użytkownikami służy Co-creation - narzędzie w projektowaniu zorientowane na współtworzenie. Wykład i warsztaty "Co-creation" odbędą się 23 września w Poznaniu, w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa poprowadzi je Frans Joziasse z niemieckiej firmy consultingowej PARK specjalizującej się we wdrażaniu do firm zaawansowanych strategii opartej na designie. To kolejny projekt edukacyjny z cyklu "Zarządzanie designem" organizowany przez Pro Design na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

CoCreation - to innowacyjne narzędzie w projektowaniu polegające na współtworzeniu, współpracy firm, instytucji społecznych, samorządowych z przyszłymi użytkownikami na wszystkich etapach budowania nowych rozwiązań. Włączenie klientów, kontrahentów czy użytkowników w proces projektowy przynosi nową wartość tworzonym produktom i usługom.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak dobierać ekspertów spoza przedsiębiorstwa, którzy wniosą nową wartość do tworzonych rozwiązań, na jakich etapach najlepiej podjąć taką współpracę i za pomocą jakich narzędzi skutecznie ją prowadzić, by przyniosła satysfakcjonujące rozwiązania.

Wykład i warsztaty "Co-creation" skierowane są do projektantów, środowiska naukowego, kadry menedżerskiej zwłaszcza dyrektorów zarządzających, menedżerów działów rozwoju produktów, marketingu, badań, dyrektorów produkcji, władz samorządowych, studentów kierunków technologicznych, projektowych, ekonomicznych oraz grafików.

Program:

9.30 - Rejestracja użytkowników.

10.00 - "Od tworzenia do współtworzenia"- wykład

11.30 - 13.00 - "Definiowanie procesu tworzenia i współtworzenia" - I sesja warsztatów

13.45 - 15.45 "Określenie szans współtworzenia w ramach czterech scenariuszy rozwoju"- II sesja warsztatów

Konferencja i warsztaty są bezpłatne, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Aby wziąć udział w wykładzie i warsztatach, wystarczy wypełnić formularz online: http://www.pro-design.com.pl/formularz

Skomentuj:

Zaprojektuj swój produkt