Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Oceniaj projekty - Nowy Folk Design

red.

Od 15 do 19 listopada odbywać się będą warsztaty dla projektantów Nowy Folk Design.

Uczestnicy będą pracowali w multidyscyplinarnych zespołach nad innowacyjnymi projektami biżuterii, odzieży i wyposażenia wnętrz inspirowanymi folkiem. W roli ekspertów - opiekunów kreatywnych poszczególnych grup wystąpią doświadczeni projektanci: Monika Jakubiak, Anna Orska oraz Marteen Baptist.
 
Warsztaty wykorzystują innowacyjne narzędzie projektowania Co-creation oparte na współtworzeniu produktów z przyszłymi użytkownikami. Dlatego każdy, kto jest zainteresowany designem może włączyć się w projekt i za pomocą portalu www.nowyfolk.pl , przez cały czas trwania warsztatów (start 15.11. godz.9.30) na bieżąco oceniać powstające szkice, projekty, komentować przebieg prac, a także oglądać filmy, relacje, oceny jury, wypowiedzi uczestników. Dzięki pozyskanym w ten sposób informacjom projekty będą ewaluowały tak, aby odpowiadały realnym potrzebom odbiorców. Prezentacja projektów i prototypów odbędzie się 19 listopada o godz. 16.00 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Najlepsze projekty będą wdrożone w firmach biorących udział w wydarzeniu: Meble Vox, Solar, W.Kruk, a najlepszy zespół projektowy uzyska specjalną 50% zniżkę na innowacyjne studia Design Management w WSNHiD.
 
Nowy Folk Design to druga edycja warsztatów, których organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, realizatorem Pro Design - instytucja non profit, której celem jest promocja designu i wspieranie biznesu w sektorach kreatywnych.

Więcej informacji o warsztatach na www.nowyfolk.pl

Skomentuj:

Oceniaj projekty - Nowy Folk Design