SmArt Studio - z miłości do sztuki i pasji kulinarnej

Wiktoria Głodowska

Gotowanie w ciekawych wnętrzach.

SmArt Studio
SmArt Studio
mat. prasowe

Jeszcze niedawno była tu fabryka serów- Serwar. Codziennie wyjeżdżały stąd ciężarówki wiozące setki kilogramów nabiałów. Dziś wnętrza byłej fabryki, a dokładniej hali opakowań kryją w sobie SmArt Studio, w którym można nietypowo i aktywnie spędzić wolny czas.

Odbywają się tu kursy kulinarne, gdzie pod okiem doświadczonego kucharza można poznać sekrety kuchni z najdalszych zakątków świata. Miłośnicy potraw z krajów bliższych kulturowo też znajdą coś dla siebie.

W SmArt Studio najmłodsi mogą nauczyć się podstaw w kuchni i kreatywnego podejścia do gotowania.  Dzieci od 3 roku życia, w asyście kucharza uczą się kroić, smarować i dekorować. Przy pomocy sztabu plastyków i animatorów tworzą też własne, kolorowe książeczki kucharskie.

SmArt Studio

Oprócz kursów kulinarnych w tej dużej przestrzeni (ponad 140 m2) odbywają się wernisaże, imprezy kulturalno-artystyczne, pokazy filmów, debaty i dyskusje społeczno-kulturalne. Można tu zorganizować urodziny dziecka albo przyjść ze znajomymi i... wspólnie coś ugotować.

SmArt Studio

Postindustrialne wnętrza SmArt Studio są zaskakująco ciepłe i przytulne. Aranżacją przestrzeni zajmowała się właścicielka - Alicja Safarzyńska. Sama też remontowała lokal: kładła podłogi, odsłaniała cegły i budowała ścianki.

Są tu półki zrobione z lin, drewniane skrzyneczki na kulinarne produkty i duża tablica po której można malować do woli. Ciekawym rozwiązaniem są białe doniczki ze świeżymi ziołami wiszące na tle ceglanej ściany.

SmArt Studio mieści się w samym sercu Warszawy na ul. Hożej 51

Więcej zdjęć >>

Skomentuj:

SmArt Studio - z miłości do sztuki i pasji kulinarnej