Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza - przytulny pokoik Agaty

red.

Jak urządzić się na kilku metrach kwadratowych?

W odpowiedzi na naszą akcję „Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych”, Agata przesłała nam zdjęcia swojego małego pokoiku.

Od lat mieszkam w bloku. Zajmuję maleńki pokoik o wymiarach 3,5 m  na 2,5 m ... Taka mała powierzchnia to nie lada wyzwanie. Bardzo lubię stare połączone z nowym, surowe wnętrza, cegły, beton, drewno. Marzą mi się okna do samej ziemi z wielkim tarasem, ale to tylko moje marzenia, niektóre staram się zmieścić w swoim malutkim pokoju. Zaczęłam od białych ścian, wcześniej miałam już chyba wszystkie kolory, ale najwierniejsza pozostaję klasycznej bieli, bo do wszystkiego pasuje i zostawia miejsce na dodatki.

Żeby uzyskać więcej miejsca, nasza czytelniczka zdecydowała się na szafę wnękową, a żeby dodać wnętrzu charakteru, na mniejszej ścianie została położona czarna tapeta "3D".  Meble zostały zrobione na wymiar, ponieważ te gotowe nie pasowały rozmiarem lub zwyczajnie nie komponowały się z wnętrzem.

Wybór dodatków zostawiłam na koniec. Zaczęło się od dużej kolorowej poduchy z IKEA, potem obszyłam czarne poduchy, a żeby wprowadzić do wnętrza więcej koloru, dokupiłam jeszcze żółte. No i pufy... zakochałam się w nich, kiedy pierwszy raz zobaczyłam jedną w sklepie DUKA. Nie mogłam się jednak zdecydować na kolor i cena też była zbyt wysoka. Dlatego kiedy zobaczyłam podobne w Biedronce nie zastanawiałam się długo, wzięłam dwie pod pachę i do kasy ;)  Teraz jeszcze poluję na dywan (skórę krowy), ale to jeszcze musi poczekać , zaczyna się lato i już mam nowe pomysły, ale niestety ten metraż mnie trochę ogranicza.

Skomentuj:

Wasze wnętrza - przytulny pokoik Agaty