Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie w Warszawie - 30 m kw.

red.

"Pomysł, nie budżet jest najważniejszy"

Dziś zaglądamy do niewielkiego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Projekt i kompleksowa realizacja "pod klucz" to dzieło pracowni Inside Story. Hasło przewodnie projektu brzmiało: pomysł, nie budżet jest najważniejszy.

Mieszkanie przy pl. Wilsona ma powierzchnię 30 m kw.  Składa się z trzech pomieszczeń: kuchni z salonem, sypialni i łazienki. Dominują tu jasne kolory, optycznie powiększające wnętrze. Ciekawym i zabawnym akcentem jest "kreskówkowy" kot namalowany na niektórych ścianach. Szafki kuchenne, szafę oraz wszystkie meble ze sklejki (stolik ze schowkiem, biurko i półki) wykonano na zamówienie według autorskiego projektu.

W salonie znalazło się miejsce na szarą, rozkładaną sofę, kilka półek, szafkę i niewielki stolik. Na ścianie, między półkami, namalowano wylegującego się kota. Fragment ściany pomalowano farbą tablicową, dzięki czemu powstała wyróżniająca się przestrzeń na notatki domowników.

Salon połączony jest z niewielką ale funkcjonalnie urządzoną kuchnią. Ze względu na ograniczoną powierzchnię architekci zdecydowali się na ścienny, składany stolik, przy którym wygodnie mogą zjeść śniadanie dwie osoby. Jedzenie umilają domownikom kolejne dwa koty namalowane na ścianie.

Koty "zadomowiły się" również na ścianie w sypialni. Oprócz dużego dwuosobowego łóżka stanęło tu niewielkie, proste biurko oraz szafa. Kolorowe akcenty na dywanach, poduszkach ożywiają wnętrze.

    Więcej o:

Skomentuj:

Małe mieszkanie w Warszawie - 30 m kw.