Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie pełne ciekawych rozwiązań

red.

Nowoczesne, małe mieszkanie inspirowane... rowerowymi przejażdżkami.

Dziś zabieramy Was do miasta Arad w Rumunii. Właśnie tam znajduje się bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 40 m kw., zaprojektowane przez Cristinę Bordoiu. Architektka wnętrz stworzyła tą przestrzeń dla siebie i swojego partnera.

Ponieważ mieszkanie jest małe, wyzwaniem było takie zaaranżowanie przestrzeni, aby była ona wygodna i funkcjonalna. Cristina inspiracje znalazła w... internecie. Szperając po różnych stronach trafiła na zdjęcie łazienki, w której rower podtrzymywał blat, na którym stała umywalka. Pomyślała, że właśnie coś takiego chciałaby we własnym mieszkaniu.

Nie ma nic przyjemniejszego niż jazda na rowerze i cieszenie się otaczającą przyrodą. No właśnie, natura była kolejną inspiracją projektantki. Białe ściany i sufit zestawiono z podłogą z drewnianych, stylizowanych na stare, desek. W mieszkaniu jest sporo mebli i dodatków w kolorach "zaczerpniętych" z natury - w beżach, zieleniach i brązach.

Wszystkie meble robione były na zamówienie. W nowoczesnym regale, oddzielającym kącik sypialniany od salonu, ukryto telewizor. Można go obracać, dzięki czemu ulubione filmy można oglądać siedząc na kanapie w salonie, lub leżąc wygodnie w łóżku.  W sypialni znalazł się też kącik do pracy. Aby maksymalnie wykorzystać małą przestrzeń, projektantka zdecydowała się na biurko z podnoszonym blatem, który w każdej chwili można zamknąć.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

    Więcej o:

Skomentuj:

Małe mieszkanie pełne ciekawych rozwiązań