Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jasny dom pełen japońskich i skandynawskich akcentów

red.

Wnętrza pełne światła

Richmond to dzielnica Londynu znajdująca się w południowo-zachodniej części miasta. Słynie ona z największego ogrodzonego parku miejskiego w Europie - Richmond Park, w którym można wypatrzeć żyjące na wolności jelenie czy daniele.

Właśnie w Richmond znajduje się posiadłość, której aranżacji podjęła się architekt Urszula Sawicka. Przygotowała ona projekt, model oraz wizualizacje wnętrz. W konsultacji technicznej modelowania i wizualizacji pomagał Grzegorz Wycech.

Dom cechuje świeżość i przejrzystość. Zastosowane wewnątrz formy i akcesoria nawiązują do wiejskiego stylu, przy okazji subtelnie łącząc skandynawskie i japońskie akcenty. Duża ilość okien sprawia, że wnętrze zdaje się być przepełnione czystym powietrzem. Wirtualna podróż po wnętrzach domu jest jak przechadzka po wernisażu dzieł najbardziej znanych artystów tworzących sztukę użytkową. Szukanie ich to prawdziwa frajda!

Urszula Sawicka podzieliła się z nami wizualizacjami salonu połączonego z kuchnią, łazienki i sypialni. Jak Wam się podoba ten projekt? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

    Więcej o:

Skomentuj:

Jasny dom pełen japońskich i skandynawskich akcentów