Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie w jasnych kolorach

red.

Zaglądamy do małego, 29-metrowego mieszkania. Urządzono je w jasnych kolorach, dzięki czemu panuje tu przyjazny, nieco wakacyjny klimat.

Anton Grishin to rosyjski architekt mający swoje biuro w Moskwie. Jedną z jego najnowszych prac jest ciekawy projekt małego mieszkania, o powierzchni 29 m kw. Właściciel chciał, aby jego własne cztery kąty były urządzone nowocześnie i świeżo. Jasne ściany są tylko tłem dla umiejętnie dobranych mebli i dodatków. Zdecydowano się na połączenie błękitu z rozbieloną żółcią i drewnem w ciepłym odcieniu. Taka paleta sprawiła, że wnętrze zyskało przyjazny, nieco wakacyjny charakter.

Mieszkanie jest na planie prostokąta. Architekt zaaranżował tu salon, funkcjonalną, otwartą kuchnię z częścią jadalną, sporą łazienkę (5,6 m kw.) i garderobę. W małych wnętrzach ważną kwestią jest odpowiednie zaplanowanie miejsc do przechowywania. Warto zwrócić uwagę na niemal niezauważalne szafki, umieszczone przy suficie, wzdłuż całej jednej ściany.

Sercem mieszkania jest duży, błęktinoszary, rozkładany narożnik. Na wprost niego powieszono na ścianie telewizor. Stoi tu też regał na książki oraz zamykana szafka na filmy i płyty. Pojawia się na niej okleina w tym samym odcieniu, co na kuchennych szafkach.

Jak Wam się podoba ten projekt? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Małe mieszkanie w jasnych kolorach