Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: mieszkanie Joasi i Alexa

red.

Przytulne mieszkanie naszych czytelników

Joasia to kolejna czytelniczka, która postanowiła wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia swojego mieszkania o powierzchni 41 m2, które urządzała wraz z synem Alexem. Oto co nam napisała:

Bardzo się cieszę, że dzięki mojej przyjaciółce trafiłam na Wasz portal. Chciałabym podzielić się z Wami moją radością ze zmiany jaką wraz z synem dokonaliśmy w naszym mieszkaniu. Miał to być tylko remont łazienki a skoczyło się na burzeniu ścian i zmiany wystroju w 3/4 mieszkania. Mieszkanie jakie zajmujemy ma 41 m2. Składa się z pokoju syna (o powierzchni 10,5 m2), przedpokoju (prawie 6 m2), łazienki (ok. 4 m2) i pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 21 m2. W pokoju syna nie robiliśmy remontu, gdyż niedawno go przeprowadziliśmy, natomiast w pozostałej części mieszkania zrobiliśmy totalną metamorfozę. Wyburzyliśmy ścianę między przedpokojem a pokojem (aby mieszkanie nabrało przestrzeni) i o 35 cm przesunęliśmy ścianę w łazience, aby zamiast brodzika wstawić wannę.

Z małego pokoju z aneksem kuchennym stworzyliśmy milutki salon, kuchnię i małą sypialnię! Ściana dzieląca pokój i sypialnię została zrobiona z płyty meblowej, aby wykorzystać powierzchnię na szafki: z jednej strony na bieliźniarkę, a z drugiej strony na szuflady kuchenne, szafki i małą spiżarnię. Kuchnię przenieśliśmy w pobliże okna, aby było więcej światła. Białe i szare elementy wystroju dają dobrą bazę do uzupełniania ich kolorowymi dodatkami. Styl nowoczesny przeplatany z ludwikowskim nadaje wnętrzu oryginalnego stylu a wykorzystanie luster powoduje optyczne powiększenie wnętrza. Mam nadzieję, że spodoba się Państwu moja wizja przytulnego malutkiego mieszkania, które dzięki światłu, bieli, lustrom i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni stało się magicznym miejscem zadziwiającym wszystkich naszych gości.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wasze wnętrza: mieszkanie Joasi i Alexa