Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w eklektycznym stylu

red.

Kontrolowany miszmasz

W szwedzkich agencjach nieruchomości można znaleźć prawdziwe perełki. Dzięki uprzejmości agencji Per Janson, zabieramy Was dziś do Sztokholmu, a konkretnie na wyspę Djurgarden. Na parterze wybudowanego w 1940 roku budynku znajduje się mieszkanie o powierzchni 121 m kw. Jego ogromnym atutem są piękne widoki Sztokholmu i Beckholmen oraz własny ogródek o powierzchni 35 m kw. Zajrzymy do wnętrza!

Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i toalety dla gości. Urządzono je w ciekawym, eklektycznym stylu.  Pełno tu oryginalnych dodatków z różnych epok, które wbrew pozorom tworzą harmonijną całość. Przyjrzyjmy się dokładniej kilku pomieszczeniom

Sercem mieszkania jest duży salon z kominkiem. Jest tu piękny dębowy parkiet w jodełkę oraz wyjście do ogrodu. Duże okna wpuszczają do środka mnóstwo światła. W salonie stoją dwa potężne regały pełne książek. Białe ściany i jasne podłogi stały się znakomitą bazą dla mebli i dodatków w różnych stylach i kolorach. Znajdziemy tu zarówno ultranowoczesny stolik jak i empirowy zegar, krzesło z epoki i sztukę współczesną.

Warto również zwrócić uwagę na sypialnię, której ściany pokrywa tapeta w czarno-białe pasy. W rogu pokoju stoi cokół, na którym ustawiono marmurowe popiersie. Nad łóżkiem zawisł nowoczesny obraz, który znakomicie uzupełnia wnętrze.

Równie ciekawie i bardzo elegancko prezentuje się łazienka, w której ściany i podgrzewane podłogi wyłożono czarnym marmurem.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Mieszkanie w eklektycznym stylu