Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w starej kamienicy

red.

Piękne mieszkanie w kamienicy z końca XIX wieku.

Nie będziemy ukrywać, że mamy słabość do mieszkań w starych kamienicach. Pokazywaliśmy Wam niedawno duże mieszkanie w Sztokholmie (zobaczycie je TU). Waszym głównym zarzutem było cyt. "zapaćkanie podłogi białą olejną farbą". Zerknijmy zatem do innego mieszkania w szwedzkiej stolicy. Miłośnicy oryginalnych podłóg powinni być zadowoleni! Pięknie utrzymana podłoga z desek ma 116 lat!

W tym wnętrzu jest wszystko za co kochamy mieszkania w kamienicach - wysokie stropy, sztukaterie, duże okna, piece kaflowe i dwuskrzydłowe drzwi. Mieszkanie, o powierzchni 111 m kw. znajduje się w dzielnicy Vasastaden (popularnie zwanej Vasastan), w kamienicy wybudowanej w 1898 roku. Składa się z trzech pokoi - salonu, sypialni i jadalni. Jest tu też bardzo duża kuchnia, łazienka oraz garderoba.

Sercem domu jest duży salon, którego największą ozdobą jest stojący w rogu duży, piękny piec kaflowy. Jedną ze ścian pokryto tapetą w kwiatowy wzór. Warto również zwrócić uwagę na jasną, pełną światła sypialnię, z której można wyjść na niewielki balonik. Rozczarowuje jednak nieco łazienka, która w porównaniu z resztą wnętrz prezentuje się doprawdy przeciętnie. Warto dokładnie przyjrzeć się temu mieszkaniu. Naszym zdaniem jest po prostu piękne!

Jakie są Wasze opinie? Podzielcie się nimi z nami!

Skomentuj:

Mieszkanie w starej kamienicy