Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Urocze małe mieszkanie pełne kolorowych akcentów - 49 m kw.

red.

Wnętrze w wiosennym charakerze

Mamy kolejną inspirację, dla osób ceniącym sobie skandynawski styl. Tym razem prezentujemy Wam mieszkanie o powierzchni 49 m kw. w radosnym, nieco wiosennym charakterze. Znajduje się ono w odrestaurowanym budynku w Goteborgu.

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sporego przedpokoju i sypialni. Jest tu również balkon, o powierzchni 4 m kw. Biel ścian świetnie współgra z podłogą z jasnych desek. Charakteru dodają kolorowe meble i dodatki.

Zerknijmy do salonu o nieregularnym kształcie. Duże okna wychodzące na zachód, wpuszczają do środka mnóstwo światła.  Sercem salonu jest miękka, pomarańczowa kanapa. W połączonej z salonem kuchni, zwraca uwagę przede wszystkim duży piec kaflowy - ma on 110 lat! Nie jest już używany, ale stanowi piękną dekorację wnętrza. Równie ciekawie prezentuje się tapeta w "palmowe" wzory. Szafki kuchenne kupiono w IKEA. Lodówka z zamrażarką w stylu retro to produkt Gorenje.

Z przedpokoju (w którym zaaranżowano niewielki kącik do pracy) można przejść do sporej, jasnej sypialni. Urządzono ją bardzo prosto - jest tu duże, dwuosobowe łóżko i regał z półkami oraz wieszakiem na ubrania. Pokój ożywiają kolorowe, plecione kosze na różne drobiazgi.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Urocze małe mieszkanie pełne kolorowych akcentów - 49 m kw.