Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niewielkie mieszkanie w stylu lat 50.

red.

W tym uroczym, niewielkim mieszkaniu czas wydaje się stać w miejscu. Zieleń zagląda tu do środka a oryginalne meble robią spore wrażenie.

Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji nieruchomości Stadshen, zaglądamy dziś do uroczego mieszkania w Goteborgu. Znajduje się ono na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku z 1955 roku. Kamienicę zaprojektował znany szwedzki architekt Nernst Hanson. Budynek znajduje się w dzielnicy Majorna, która jest zieloną, spokojną częścią miasta.

Mieszkanie ma 36 m kw. Składa się z pokoju z dużą kuchnią i jadalnią, niewielkiego przedpokoju i łazienki z prysznicem.  Zieleń wprost zagląda do okien - dom otoczony jest niewielkim wzniesieniem.

Patrząc na to mieszkanie, wydawać by się mogło, że czas się tu zatrzymał. Marmurowe parkiety, zadbany dębowy parkiet i żeliwne grzejniki to tylko preludium. Koniecznie zwróćcie uwagę na meble. To świetny przykład skandynawskiego wzornictwa! Szczególnie urzekła nas niewielka, drewniana szafka w korytarzu, ze specjalnym siedziskiem. Można tu przysiąść i wygodnie założyć buty.

Jak Wam się podobają te wnętrza?

Skomentuj:

Niewielkie mieszkanie w stylu lat 50.