Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jasne mieszkanie pełne drewna i pastelowych kolorów

red.

Świeżo i stylowo, czyli jasne mieszkanie w bloku

Zapraszamy Was dziś na wirtualną wycieczkę do Moskwy, a dokładniej do mieszkania o powierzchni 85 m kw. znajdującego się w jednym z bloków w rosyjskiej stolicy. Wnętrza zaprojektowali architekci ze studia INT2 architecture.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju, otwartej kuchni z jadalnią, sypialni, łazienki, dodatkowego pokoju dla gości oraz zabudowanego balkonu, na którym urządzono kącik do pracy. Wnętrza ją jasne i pełne światła - wszystko za sprawą odpowiednio dobranej kolorystyki. Podłogi z jasnych desek pięknie harmonizują z bielą ścian, drewnianymi meblami i pastelowymi elementami.

Architekci, chcąc zachować otwartą przestrzeń, umieścili salon, jadalnię i kuchnię w jednej linii. Sercem mieszkania jest okrągły, rozkładany stół dla 4 - 6 osób. To właśnie ten stół, jest pierwszą rzeczą, którą goście zobaczą po wejściu do mieszkania.

Warto zwrócić uwagę na kuchnie, w centrum której znajduje się wyspa z płytą. Powieszono nad nią ciekawy okap. Architekci umieścili tu na suficie stare, drewniane belki. Część szafek pomalowano na kolor miętowy a pomiędzy nimi ułożono ceramiczne kafle ozdobione różnymi wzorami. Dzięki tym zabiegom, kuchnia stała się ciepłym i przytulnym miejscem.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Choć możemy oglądać je tylko na wizualizacjach, na nas i tak robi spore wrażenie!

Skomentuj:

Jasne mieszkanie pełne drewna i pastelowych kolorów