Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie pełne mocnych akcentów

red.

Zaglądamy do nowoczesnego mieszkania 25-latka. Właściciel chciał, aby we wnętrzach "czuć" było jego największą pasję - muzykę.

Dziś pokazujemy Wam ciekawy projekt dwupokojowego mieszkania w Moskwie o powierzchni 45 m kw. Mieści się ono w bloku z lat 60. Właściciel (25-letni DJ) chciał urządzić je prosto, nowocześnie i funkcjonalnie. Chciał również, aby w mieszkaniu "czuć" było jego pasję - muzykę. O pomoc poprosił architektów ze studia INT2architecture. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni z kącikiem do pracy, garderoby oraz łazienki z prysznicem. Aby uzyskać otwartą przestrzeń, architekci pozbyli się niepotrzebnych ścianek działowych.

Sercem mieszkania jest bez wątpienia salon - miejsce gdzie właściciel planuje odpoczywać, tworzyć muzykę, organizować spotkania z przyjaciółmi. Dominują tu biele i szarości, przełamane elementami w odcieniach intensywnych żółci. Przyciąga uwagę ciekawy czarno-biały dywan w geometryczne wzory. Warto zwrócić uwagę na bardzo oryginalny stolik kawowy wykonany ze skrzyni na instrumenty. W rogu salonu stanęło cyfrowe pianino. Znalazło się tu też miejsce na kolekcje płyt winylowych. 6 egzemplarzy powieszono nad pianinem - stworzyły one oryginalną ozdobę ściany.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Czekamy na Wasze opinie!

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie pełne mocnych akcentów