Mieszkanie dla pary lub singla - 55 m kw.

red.

Lekka, komfortowa przestrzeń.

małe mieszkanie, mieszkanie w szarościach, przytulne mieszkanie, jak urządzić
Mieszkanie - 55 m kw.; proj. Cloud Concept Studio
cloudconceptstudio.pl

Dziś prezentujemy Wam projekt mieszkania o powierzchni 55 m kw, stworzony przez Anitę Michalską i Karolinę Ptak z pracowni projektowej Cloud Concept Studio. Głównym założeniem była zmiana pierwotnego układu mieszkania i stworzenie lekkiej, komfortowej przestrzeni dla pary lub singla.

Mieszkanie w nowo powstającym osiedlu składa się z holu, salonu z otwartą kuchnią, sypialni i sporej łazienki. Przy wejściu, po prawej stronie ulokowano zabudowaną szafę na okrycia wierzchnie. Duże, oparte o ścianę lustro optycznie powiększa i doświetla hol. Na tapicerowaną ławeczkę można odłożyć torebkę, zakupy czy klucze.

Na wprost widać kącik do pracy - czarne biureczko Hay Copenhague Desk cph90 z turkusowym krzesłem Eames Plastic Side Chair od Vitry. Ścianka łącząca hol z salonem jest jedną dwustronną zabudową. Od strony holu mamy prostą zabudowę biblioteczną. Od strony salonu zabudowa ukrywa szafkę pod sprzęt RTV oraz wbudowany TV. Wykonana jest ona lakierowanego na biały półmat mdf. W całym mieszkaniu na podłodze położono dębowy parkiet w jodełkę scalający wszystkie pomieszczenia.

małe mieszkanie, mieszkanie w szarościach, przytulne mieszkanie, jak urządzićcloudconceptstudio.pl / Rzut lokalu po zmianach

Kuchnia jest lekka i prosta. Ścianka przy której stoi dębowy stół została pomalowana farbą imitującą tablicę. Przy stole stoją krzesła z Ikea, a nad nimi wiszą piękne lampy Memory Brokis w kształcie baloników.

W salonie widzimy prosta zabudowę na tle której stoi robiona na zamówienie sofa. Na powstałym murku znalazło się miejsce do wyeksponowania ciekawych grafik, dekoracji, książek. Stoliki przed sofą to już kultowy model Around od Muuto. Obok sofy stoi lampa podłogowa Buckle Hrad od Zuivera.

Sypialnia to nasza perełka!

- mówią projektantki z Cloud Concept Studio.

Po lewej stronie sypialni zdecydowano się na dużą, prostą białą zabudowę szafy. Ściana na tle której stoi łózko to biały beton pokryty szkłem wodnym, co dodatkowo nadaje mu delikatną szklistą poświatę. Zabudowa jaką widzimy za łóżkiem ukrywa w sobie szafki otwierane na klik. Na niej widzimy oryginalne grafiki od Restoration Hardware. Prosta forma łóżka została zaprojektowana przez Cloud Concept Studio

Łazienka robi wrażenie! Na podłodze położono czarne kafle z Mutiny (kolekcja Ono). Czarno-biała mozaika na ścianie z lustrem jest włoskiej firmy Made a Mono a kinkiety to projekt Arne Jacobsena od Louis Poulsen.

Jak Wam się podoba ten projekt? My jesteśmy na tak!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Mieszkanie dla pary lub singla - 55 m kw.