Przytulne mieszkanie dla rodziny z dziećmi

red.

Nowoczesne i przytulne mieszkanie

przytulne mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, mieszkanie dla rodziny z dziećmi, mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, mieszkanie w jasnych barwach
Przytulne mieszanie w Sao Paulo; proj. Diego Revollo
fot. diegorevollo.com.br

Lubimy oglądać mieszkania, które pomimo nowoczesnego wystroju zachowują przyjazny i przytulny klimat! Taka jest właśnie jedna z najnowszych realizacji brazylijskiego architekta Diego Revollo. Mieszkanie o powierzchni 170 m kw. znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w największym brazylijskim mieście - Sao Paulo. Zaprojektowano je dla rodziny z dwójką dzieci. Pełno tu inspirujących szczegółów.

przytulne mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, mieszkanie dla rodziny z dziećmi, mieszkanie dla rodziny z dzieckiem, mieszkanie w jasnych barwachfot. diegorevollo.com.br

W salonie zastosowano paletę jasnych kolorów, przełamaną dodatkami w ciepłych barwach. Dzięki odpowiednio dobranym barwom udało się stworzyć przytulną, przestronną przestrzeń. Drewno spójnie łączy się z tu trawertynem. Architekci dodali efektowne meble i dodatki ze złotymi wykończeniami (np. ogromną lampę wiszącą nad stołem).

Warto również przyjrzeć się podłużnej kuchni, której ściany i podłogi wyłożono mozaiką w kolorze butelkowej zieleni. Dobrano tu drewniane szafki z jasnymi blatami. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Przytulne mieszkanie dla rodziny z dziećmi