Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak się mieszka w domu na drzewie? Ta rodzina spełniła swoje marzenie

red.

Domki na drzewach, wiszące mosty, sekretny pokój i kolejka tyrolka. Ten dom to niezła frajda - nie tylko dla dzieci!

Kto z nas, wychowanych na przygodach Tomka Sawyera czy Pippi Langstrumpf, nie marzył o zamieszkaniu w domku na drzewie? Pewna rodzina z Wielkiej Brytanii postanowiła spełnić swoje dziecięce marzenie i wybudować prawdziwy dom ukryty w koronach drzew. Pomogła im w tym brytyjska firma "Blue forest", specjalizująca się w tego typu realizacjach.

Cały kompleks to tak naprawdę dwa drewniane domy, połączone ze sobą wiszącymi mostkami. Budynki, ze strzelistymi wieżami i wąskimi oknami, przypominają tajemnicze zamki. Jeden przeznaczony został dla rodziców. Zaplanowano w nim salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę. Ponieważ domek został "opleciony" wokół drzewa, w centralnym punkcie salonu widać gruby pień. Po wąskim wiszącym mostku można dostać się do drugiego domku, który jest królestwem najmłodszych domowników.

Domek dla dzieci składa się z sypialni, do której przylega niewielka łazienka. Niezłą gratką jest pokój zabaw, do którego wchodzi się przez podnoszoną klapę. W pokoju tym widać znak naszych czasów - dominuje ogromny telewizor i zestaw do PS.  Aby zejść na ziemię można zejść po schodkach, lub... zjechać na tyrolce. Druga opcja wydaje nam się znacznie ciekawsza!

Domy nie są jeszcze zaaranżowane. Brytyjska rodzina zamierza spędzać w nich lato. Jak Wam się podoba taki pomysł? Chcielibyście mieć takie domki na drzewie.

Skomentuj:

Jak się mieszka w domu na drzewie? Ta rodzina spełniła swoje marzenie