Nowy polski katalog IKEA 2015 jest już dostępny!

red.

Już jest nowy katalog IKEA. Sprawdziliśmy, co w nim nowego i za ile. Niedługo katalog znajdzie się w naszych skrzynkach, ale użytkownicy smartfonów już mogą go przeglądać i poznać nowe produkty.

Już za kilka dni miliony Polaków znajdą w swoich skrzynkach nowy katalog IKEA 2015. To bez wątpienia jedyne wnętrzarskie wydarzenie, które interesuje tak wielu naszych rodaków.

Wśród tegorocznych nowości znajdziemy m.in. zabawną kolekcję mebli dla dzieci BUSUNGE, dwie nowe ramy łóżek (w tym jedną z bajecznie kolorowym zagłówkiem), kilka sof oraz całą linię produktów z kolekcji IKEA PS 2014.  Więcej nowości zobaczycie tu.

W Polsce katalog IKEA pojawi się 19 raz. Tymczasem, w Szwecji będzie to jubileuszowa 70 edycja. Hasło tegorocznego wydania brzmi "Tu zaczyna się dobry dzień i dobra noc".

Chociaż oficjalna premiera katalogu dla mediów odbędzie się dopiero dziś wieczorem, szwedzka marka już dziś o północy udostępniła polską wersję online. Katalog dostępny jest w formie aplikacji  na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Korzystając z aplikacji "Katalog IKEA", uzyskujemy dostęp do interaktywnych treści. Możemy oglądać wnętrza 360°, sprawdzając jak mogą zmieniać się pod kątem różnych aktywności. Dzięki aplikacji mamy też dostęp do kilkunastu filmików i wielu porad i pomysłów na urządzanie domu.

Strony zawierające odniesienia do dodatkowych treści oznaczone są symbolem plusa w pomarańczowym kółku. Należy go szukać w prawym górnym rogu.

W tym roku w centrum uwagi stawiamy te obszary domu, w których kładziesz się spać, wstajesz i przygotowujesz się na nowy dzień. Najważniejsze miejsca codziennej domowej krzątaniny, pozornie odległe ale jednak mające wspólny mianownik - sypialnia, kuchnia i łazienka

- czytamy we wstępie do katalogu IKEA 2015.

Tegoroczny katalog ma 328 stron. Ukaże się w 46 krajach, w 32 językach. Roczny nakład katalogów IKEA jest kilkukrotnie wyższy niż nakład Biblii.

Skomentuj:

Nowy polski katalog IKEA 2015 jest już dostępny!