Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pastelowe mieszkanie

red.

Oryginalne mieszkanie w pastelowych kolorach

Dziś postanowiliśmy zaserwować Wam dziś coś zupełnie innego! Jeśli lubicie pastelowe kolory z pewnością spodoba Wam się mieszkanie w Kaohsiung, mieście w południowo zachodnim Tajwanie, zaprojektowane przez architektów z pracowni House Design.

Mieszkanie składa się z niewielkiego przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, garderoby oraz łazienki. Bazą jest biel, stanowiąca doskonałe tło dla dodatków w rozbielonych kolorach. Pastelowych elementów jest tu całe mnóstwo, błękity i różne pojawiają się także na niektórych ścianach.

Salon jest na planie prostokąta. Pod dużym oknem zaaranżowano otwartą kuchnię z białymi szafkami o błyszczących frontach. W kuchni wygospodarowano też miejsce na stół, przy którym wygodnie może zjeść posiłek nawet kilka osób.

Sercem mieszkania jest część wypoczynkowa, w której ustawiono wielką, miękką kanapę obitą niebieską tkaniną. Znajdziemy tu również żółty fotel, miętowy stoliczek i różową lampę - wszystkie te sprzęty pasują do siebie jak ulał! Wprawne oko z pewnością dostrzeże, że część mebli pochodzi z IKEA. Na stoliku w rogu pokoju ustawiono prostą, minimalistyczną figurkę czarnego ptaka. To Eames House Bird produkowany przez szwajcarską firmę Vitra. Taka sama figurka stała w domu Eamesów przez ponad 50 lat. Vitra, we współpracy ze słynnymi projektantami, wprowadziła figurkę do sprzedaży.

Warto zajrzeć do naszej galerii, w której znajdziecie również zdjęcia innych pomieszczeń. O garderobie, jaka jest w tym mieszkaniu, z pewnością marzy nie jedna kobieta!

Skomentuj:

Pastelowe mieszkanie