Małe mieszkanie w beżach i szarościach

red.

Beże i szarości to idealna baza do małego mieszkania. Zobaczcie nowoczesne i stylowe 32 m kw.

małe mieszkanie, szarości w mieszkaniu, projekt małego mieszkania, jak urządzić małe mieszkanie
Małe mieszkanie w beżach i szarościach - 32 m kw. Salon z wydzieloną sypialnią.
Wiz. behance.net/entalcevkonstantin

Szary kolor modny jest już od kilku sezonów i nic nie wskazuje, że prędko się to zmieni. Dlaczego tak bardzo polubiliśmy różne odcienie szarości? Otóż jest to kolor uniwersa;ny, który znakomicie sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni a nawet łazience. To ponadczasowy kolor, który pasuje do większości barw. Może stanowić doskonałą bazę to eksperymentowania z różnymi, wzorzystymi dodatkami. Pokazujemy Wam dziś wizualizacje pewnego niewielkiego mieszkania w Moskwie, w którym beże i szarości grają pierwsze skrzypce.

Mieszkanie, zaprojektowane przez Konstantina Entalceva, ma 32 m kw. Składa się z salonu z kuchnią i łazienki z prysznicem. Wnętrza urządzone są nowocześnie i stylowo. Sypialnię (z dużym dwuosobowym łóżkiem) wydzielono z części salonu. Od reszty pomieszczenia oddziela ją tafla szkła. Warto zwrócić uwagę na umieszczony w szklanej ścianie obrotowy telewizor. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy mogą oglądać ulubione filmy zarówno siedząc na kanapie, jak i leżąc w łóżku.

Podoba nam się również długa kuchnia z szafkami z jasnymi, błyszczącymi frontami. Odbijają one światło sprawiając, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę na popularne w ostatnim czasie płytki w kształcie cegiełek, którymi wyłożona jest przestrzeń między szafkami. Najpopularniejsze tego typu płytki są białe, ale sami przyznacie, że czarne również wyglądają świetnie!

ZOBACZCIE PROJEKT>>

Skomentuj:

Małe mieszkanie w beżach i szarościach