Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Industrialnie i z pomysłem. Niesamowite mieszkanie

red.

Betonowe ściany, mozaiki i żółte sufity, czyli mieszkanka wybuchowa.

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, mamy ogromną słabość do skandynawskich mieszkań. Lubimy jasne kolory, drewno i wnętrza pełne światła. Dziś chcielibyśmy pokazać Wam coś zupełnie innego. To mieszkanie nas urzekło! Betonowe ściany w połączeniu z wzorzystymi płytkami na podłogach i niesamowitym, żółtym sufitem, to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Mieszkanie zaprojektowali architekci z hiszpańskiej pracowni Sueca House. Składa się ono z przedpokoju, głównej sypialni z łazienką, dwóch dodatkowych pokojów, salonu z kolejną (mniejszą) łazienką oraz dużej kuchni. Z kuchni można wyjść na niewielki balkon, a wyjście na spory, narożny taras mieści się od strony salonu.

Dominują tu dwa kolory - szary i słoneczny żółty, tylko gdzieniegdzie przełamane dodatkami w innych barwach. Podłogi w całym mieszkaniu wyłożone zostały wzorzystymi, szarymi płytkami. Każda płytka ma inny wzór, co dało spektakularny efekt mozaiki. Żółty kolor pojawia się nie tylko na sufitach. Znajdziemy go również na ścianach w łazienkach i wielu dodatkach.

W mieszkaniu zobaczyć można zarówno meble i sprzęty z IKEA (np. żyrandol z kolekcji STOCKHOLM w salonie), jak i klasyki designu (np. krzesła Tolix).

Jak Wam się podoba to mieszkanie? My jesteśmy zachwyceni!

Skomentuj:

Industrialnie i z pomysłem. Niesamowite mieszkanie