Kolorowe mieszkanie młodej projektantki mody

red.

Dużo bieli, szczypta kolorów i sporo kreatywnych pomysłów. Widać że mieszka tu artystyczna dusza!

mieszkanie, kolorowe mieszkanie, mieszkanie projektantki, jak mieszka projektantka
Mieszkanie, o powierzchni 72 m kw. znajduje się na poddaszu paryskiej kamienicy. Należy do młodej projektantki mody.
Fot. sabo-project.com

Montmartre to historyczna dzielnica Paryża, położona na wzgórzu o tej samej nazwie. Pełno tu krętych uliczek i starych kamienic. Właśnie w jednej z nich, na poddaszu, znajduje się oryginalne mieszkanie należące do młodej projektantki mody.

Mieszkanie ma 72 m kw. Składa się z salonu, sypialni na antresoli, dużej kuchni, gabinetu i łazienki. Właścicielka - kobieta z artystyczną duszą, nie chciała banalnego wnętrza jak "z katalogu". Chciała, by jej mieszkanie było nietuzinkowe, jasne i pełne światła. Zależało jej też na wyeksponowaniu starych, oryginalnych belek stropowych. O pomoc w aranżacji wnętrz poprosiła architektów z francuskiej pracowni SABO.

Bazą jest biel. Z bielą ścian i zabudowy, kontrastuje podłoga z brązowych, drewnianych desek. Pojawia się tu też sporo mocnych akcentów kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną, minimalistyczną kuchnię. Prostą, błyszczącą białą zabudowę połączono ze stalowym blatem. Podłoga w kolorowe pasy, oraz wertykalny ziołowy ogródek na jednej ze ścian nadają wnętrzu charakteru.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Naszym zdaniem jest świetne!

 

ZOBACZCIE KOLOROWE MIESZKANIE>>

 

Skomentuj:

Kolorowe mieszkanie młodej projektantki mody