Mieszkanie pary młodych ludzi

red.

Drewniany parkiet, geometryczne wzory i dużo światła. Zaglądamy do nowoczesnego i przytulnego mieszkania młodej pary.

Uwielbiamy oglądać mieszkania z różnych stron świata - podpatrujemy trendy, szukamy nowych, inspirujących rozwiązań. Ostatnio wpadło nam w oko 70-metrowe mieszkanie w brazylijskim mieście Porto Alegre, należące do pary młodych ludzi.

Mieszkanie było w nieciekawym stanie. Właściciele poprosili o pomoc Renatę Ramos. Projektantka stanęła przed sporym wyzwaniem. Młoda para dokładnie wiedziała czego chciała. Zależało im na otwarciu przestrzeni i doświetleniu ciemnych powierzchni w głębi mieszkania.

Dzięki wyburzeniu ścianek działowych, powstało jedno duże pomieszczenie. Zaaranżowano tu salon, jadalnię i kuchnię. Czarna ściana oddziela salon od korytarza. Pozwala też ukryć telewizor, który zdaje się "zlewać" ze ścianą. W całym mieszkaniu jest piękny parkiet. Jedynie na podłodze w kuchni położono płytki w graficzne wzory. Z korytarza można dostać się do sypialni, pokoju do pracy i łazienki z prysznicem.

Przyznajemy, że podoba nam się to mieszkanie. Jest nowoczesne, ale przytulne. Takie wnętrza lubimy! A Wam, jak się podoba?

Skomentuj:

Mieszkanie pary młodych ludzi