Wasze wnętrza - mieszkanie w Sztokholmie

Marta Lubaszewska

Przedstawiamy wnętrza naszych czytelników.

wnętrza, aranżacja wnętrz, meble
Wnętrza mieszkania Stelli i Jerzego
fot. Stella i Jerzy Nazieblo

 

Stella i Jerzy mieszkają w Sztokholmie. W tym mieszkaniu już od 16 lat i jest to ich piąte lokum w tym mieście. Jak sami mówią:  "Rożne mieszkania, różne potrzeby". Budynek, w którym mieszkają wybudowano jako pierwszą fabrykę Erikssona w Szwecji. Następnie przez lata wielokrotnie był przerabiany. Niestety, poza grubymi murami i wielkimi oknami, nie zachowały się tu żadne pofabryczne detale.

74-metrowy apartament składa się z kuchni połączonej z salonem, sypialni i łazienki.

Stella i Jerzy samodzielnie urządzali swoje cztery kąty. Punktem wyjścia były afrykańskie przedmioty, a reszta musiała się jakoś dopasować. Właściciele zręcznie połączyli, jak sami określają "snobistyczne ciągoty" do klasyków designu z ludową sztuka afrykańską.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wnętrza sztokholmskiego mieszkania Stelli i Jerzego >>

 

 

Jeśli macie ciekawe mieszkanie lub dom i chcielibyście pochwalić się nim na Domosferze przysyłajcie zdjęcia na adres domosfera@gazeta.pl

Twoje mieszkanie może zainspirować pozostałych czytelników Domosfery. A może przyjedziemy do Ciebie z kamerą i nakręcimy kolejny odcinek Aranżerii. Zgłoś się do nas i pomóż nam współtworzyć serwis o najładniejszych wnętrzach.

 

Piszcie i przysyłajcie zdjęcia na domosfera@gazeta.pl >>

 

Skomentuj:

Wasze wnętrza - mieszkanie w Sztokholmie